KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767230
nr 1376 7230
Margareta Linton
(1931-2011), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Monogramsignerad. Olja på duk, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 57x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:21:19
30/1 08:32:37
Margareta Linton
Läs mer om Margareta Linton